משלוח חינם בקנייה מעל 199 שח FREE DELIVERY
כאן הקנייה בטוחה
כאן הקנייה בטוחה

כל מה שצריך לדעת על מולטיפוקל

סביר להניח ששמעתם את המושג הזה בעבר אבל לא הייתם בטוחים מה המשמעות מאחוריו. למילה הזו, מולטיפוקל, יש ללא ספק קשר ישיר לתחום האופטיקה, אבל מה זה אומר ובשביל מה אנחנו צריכים את זה? בפשטות, עדשות מולטיפוקל הן עדשות רב מוקדיות שמטרתן העיקרית היא לשפר את איכות הראייה ממרחקים שונים בלי שנצטרך להצטייד במספר זוגות משקפיים, אחד לכל מטרה. כך אתם יכולים לוותר על משקפי הקריאה, על המשקפיים המיועדים לנהיגה ועל אלה שמשמשים אתכם בעיקר בזמן העבודה מול המחשב. עדשות מולטיפוקל הוא הפתרון היעיל והפשוט, וללא ספק גם הפתרון החסכוני יותר, משום שיספיק לכם זוג משקפיים אחד שעונה על כל צורך ומתאים לכל מטרה.

 

טיפים חשובים לפני הזמנת המשקפיים

אם אתם זקוקים לרוב למספר זוגות משקפיים כדי להתמודד בהצלחה עם ראייה למרחקים שונים, עדשות מולטיפוקל בהחלט יעשו את העבודה. עם זאת, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את זה נכון, יש כמה טיפים קטנים וחשובים שכדאי לזכור. לפני הכל, מומלץ לבחור את מסגרת המשקפיים מראש, עוד לפני בדיקת הראייה והתאמת העדשה. הסיבה לכך פשוטה, ההתאמה בין העדשה למסגרת תלויה לעיתים רבות בצורת המשקפיים ובאופן שבו הן מתאימות לפנים שלכם. בנוסף חשוב לזכור שתהליך ההסתגלות לעדשות מולטיפוקל יכול להימשך כמה שעות, אבל במקרים מסוימים ההסתגלות תימשך גם כמה ימים. אם אתם רוצים לזרז את הקצב, הקפידו להרכיב את המשקפיים כמה שיותר כדי לאפשר לעיניים להסתגל אליהן.

 

משקפיים איכותיות, עדשות איכותיות

חשוב לזכור שמשקפיים הן אמנם פריט אופנתי מרכזי, אבל מעל הכל מדובר באחד הפריטים הבסיסיים ביותר, ובלעדיהן נתקשה לנהוג, לעבוד ולהתנהל בשגרה. זו בדיוק הסיבה לכך שבחירת משקפיים איכותיות עם עדשות מולטיפוקל איכותיות היא בחירה קריטית, ואתם בהחלט לא צריכים לשלם סכומי עתק עבור המשקפיים שלכם. צוות Urban Eyewear עומד לרשותכם ויסייע לכם בהתאמה אישית ומדויקת של מסגרת המשקפיים האידאלית עבורכם. עם איכות בלתי מתפשרת, עיצוב מרהיב ודיוק מרבי, תוכלו להיות בטוחים שהעיניים שלכם בידיים טובות. 

₪990.00
₪990.00